Boechoutsesteenweg 15, Borsbeek

info@almobe.be

03 0321 34 92


  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Almobé

Telefoon: +32 3 321 34 92

E-mail: info@almobe.be

Magazijn en kantoren

Boechoutsesteenweg 15, 2150 Borsbeek

Maatschappelijke zetel

Breedveld 1, 2150 Borsbeek

Almobe industriebouw - Hoofdgebouw Borsbeek

Contacteer ons

Heeft u vragen of interesse? Neem dan contact met ons op via onderstaand formulier.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Ons team

Marc Kenis
Zaakvoerder, hoofd verkoop, werfopvolging
marc@almobe.be – 03/321 34 92


Dave Beerts
Verkoop, calculatie, aankoop,
werkvoorbereiding, tekenwerk

dave@almobe.be – 03/320 29 01


Yannick Wydooghe
Projectleider, werfopvolging
yannick@almobe.be – 0486/259 174


Reinold Schenkels
Calculatie
reinold@almobe.be – 03/320 29 08


Sabine Van Rompaey
Algemene administratie,
administratie veiligheid
sabine@almobe.be – 03/320 29 07


Charis Kenis
Algemene administratie, facturatie
charis@almobe.be – 03/321 34 92


Nancy Huygen
Personeel, financiën
nancy@almobe.be – 03/321 34 92